Warsztaty Wyobraźni

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się o niezwykle ciekawej inicjatywie prowadzonej przez Fundację na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śremu w partnerstwie z Biblioteką Publiczną w Śremie. Instytucje te wspierającą rozwój młodzieży z wykorzystaniem gier planszowych. Z racji faktu, że sami jesteśmy miłośnikami gier planszowych i uważamy taką formę warsztatów za wysoce pedagogiczną i skuteczną postanowiliśmy wesprzeć uczestników i wolontariuszy. Mamy nadzieję, że nasze koszulki przyniosły szczęście podczas przyjacielskiej rywalizacji.


Turniej Badmintona w Poznaniu na obiektach Fair Plays. 9 IV 2016.

I edycja  turnieju już za nami! Rywalizowało w niej na wyrównanym poziomie 29 zawodników. Dziękujemy serdecznie za udział wszystkim uczestnikom z firm współpracujących z nami tj.:  TERRANO, CHEMOLAK,  EKO STYL,  MARBO,  FILAR, REMBUDEX. Silny skład zapewnił nam wiele emocji!

Jednocześnie gratulujemy zwycięzcom I edycji, którymi zostali:

I – Paweł Bujnowski  - MARBO

II – Konrad Koszubowicz - CHEMOLAK

III – Wiktor Śniegowski - CHEMOLAK

Przypominamy, że to dopiero początek sportowych zmagań, kolejne edycje turniej odbędą się maju oraz w czerwcu.


Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej

Na początku kwietnia nasi przedstawiciele aktywnie uczestniczyli w w/w Kongresie, nowej formule biznesowej, łączącej konferencje i targi. Nasi specjaliści zaprezentowali prelekcję pt. „Ćwierć wieku stosowania wtórnych, chemicznych izolacji poziomych murów”. W trakcie, której przedstawiliśmy sprawdzone i skuteczne technologie izolacyjne. Dziękujemy wszystkim obecnym za zainteresowanie oraz różnorodne pytania. Cieszymy się, że mogliśmy służyć pomocą i poradą. Do zobaczenia!


08-10.04 Targi Budownictwa Rzeszów Expo-dom

Wiosenna edycja Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Nieruchomości już za nami. Podczas kontaktów z przedstawicielami biznesu oraz klientami indywidualnymi staraliśmy się doradzać i pomagać wedle naszej najlepszej wiedzy i uznania. Mamy nadzieję, że wszystkie osoby, które rozważają budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrza lub zajmują się wykończeniami, opuściły nasze stoisko usatysfakcjonowanie. Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie marką PCI i jej produktami. Życzymy sukcesów w pracach remontowych i do zobaczenia następnym razem!


Z przyjemnością informujemy, że w porozumieniu z naszym Klientem Kaba Rzeszów zdecydowaliśmy sie na wsparcie Klubu Siatkarskiego "Błękitni Ropczyce". Liczymy, że dzięki temu przyłożymy cegiełkę do rozwoju młodych zawodników oraz promowania aktywnego stylu życia. Jednocześnie życzymy sukcesów sportowych i awansu do I ligi wszystkim klubowiczom, kibicom oraz zaprzyjaźnionym sympatykom.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi wydawnictwami Działu Chemii Budowlanej

Firma BASF jako wieloletni producent chemii budowlanej bazując na szerokim doświadczeniu dostarcza wiele profesjonalnych systemów/rozwiązań do mocowania wszelkich rodzajów okładzin ceramicznych, szklanych i kamiennych, znajdujących zastosowanie w salonach, holach, kuchniach i łazienkach. Oferujemy Państwu szeroką paletę innowacyjnych produktów oraz fachowe doradztwo poparte 5-letnimi gwarancjami materiałowymi.

 

W załączonym materiale obok przedstawiamy kilka typowych problemów, na które napotyka niemal każdy projektant czy właściciel apartamentu na etapie jego wykańczania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tymi skutecznymi rozwiązaniami.


Niezawodne uszczelnienie kuchni, łazienki i pomieszczeń mokrych. Szybkie, proste i skuteczne zastosowanie. Nie potrzeba nic więcej. Sprawdź!


Większość prac budowlanych wymaga przygotowania podłoża. W przypadku stosowania produktów chemii budowlanej czynność ta nabiera bardzo dużego znaczenia, dlatego z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy produkt o szeregu zalet i uniwersalnym zastosowaniu.