70-lecie PCI - z sukcesem w przyszłość!

PCI może się pochwalić 70-letnią historią pełną sukcesów.

PCI może się pochwalić 70-letnią historią pełną sukcesów.

W 1950 roku, na początku boomu gospodarczego, augsburski inżynier Karl Strehle i frankfurcki biznesmen Hans W. Schulz założyli firmę Poly-Chemie-Ingenieurgesellschaft mbH. Dzięki legendarnemu produktow PCI Emulsion, dokonali przełomu na rynku zaledwie rok później. Założyciele wykazali się doskonałym wyczuciem branży budowlanej:

Dodając zaprawę, wprowadzili na rynek dokładnie taki materiał budowlany, jakiego wymagał dynamicznie rozwijający się przemysł budowlany. Narodziła się marka PCI.

„Znajomość potrzeb rynku”: oto sekret sukcesu PCI.
W 1959 roku na rynku pojawiła się zaprawa klejowa PCI FT Klebemörtel, pierwszy cementowy klej do płytek do układania metodą cienkowarstwową. Następnie pojawiły się inne przełomowe produkty, takie jak pierwszy bezrozpuszczalnikowy podkład na bazie żywicy syntetycznej oraz produkty z technologii nano i lekkich zapraw. PCI był również pionierem w dziedzinie uszczelniaczy i materiałów instalacyjnych z funkcją uszczelniającą. Pierwsza elastyczna zaprawa PCI Flexmörtel  zapewniła firmie PCI pozycję lidera w branży układania płytek w 1981 roku.

PCI Flexmörtel® - jakość nie do pobicia!

Wymagające zadanie oraz ciągła presja czasu? Aby wesprzeć Profesjonalistów PCI ulepszyła kleje klasy S1 i S2 - PCI Flexmörtel®. Szybki postęp prac, korzystne zużycie kleju w porównaniu do ceny czy sporostanie wymaganiom inwestora - w przypadku dużych formatów - to cechy wyróżniające rodziny klejów PCI Flexmörtel® .

Zalety klejów klasy S1 i S2 to przewaga dla Fachowca, który pracuje z systemowymi rozwiązaniami PCI. Już teraz żadna praca nie będzie trudnością nie do pokonania. 

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką i zaletami klejów klasy S1 i S2.

Ulotka - kleje PCI Flexmörtel® 

Izolacja budowli w systemie PCI

Nowa broszura już dostępna. Sprawdź jej zawartość TUTAJ.