• Zapraszamy na szkolenia on-line Ochrona antykorozyjna i naprawy balkonów w Spółdzielniach Mieszkaniowych

  Szanowni Państwo,

   

  zapraszamy na szkolenia on-line, gdzie przedstawimy naszą technologię napraw balkonów.

  Terminy szkoleń
 • Świętuj z PCI - odbierz urodzinową Pacę! Promocja dla Wykonawców

  - Kup dowolne produkty PCI za min. 300 pln netto,

  - Wyślij dowód zakupu (paragon lub fakturę) na adres e-mail pci-polska@pci-group.eu,

  - Nagroda zostanie dostarczona przez Twojego Regionalnego Doradcę Technicznego!

  Czas trwania: od 23.11 do 31.12 lub do wyczerpania zapasów

  Szczegóły Promocji
 • 70-lecie PCI - z sukcesem w przyszłość! PCI może się pochwalić 70-letnią historią pełną sukcesów.

  W 1950 roku, na początku boomu gospodarczego, augsburski inżynier Karl Strehle i frankfurcki biznesmen Hans W. Schulz założyli firmę Poly-Chemie-Ingenieurgesellschaft mbH. Dzięki legendarnemu produktow PCI Emulsion, dokonali przełomu na rynku zaledwie rok później.

  Jak to wszystko się zaczęło?
Problem z balkonem? PCI ma rozwiązanie!

Czy mamy do czynienia z  wykonaniem nowego balkonu lub gdy stoimy przed wyzwaniem aby naprawić istniejący już balkon, można liczyć na Systemowe rozwiązania PCI dla balkonów. Produkty PCI zostaly sprawdzone w remontach balkonów na kazdym etapie. Aby przybliżyc doświadczenie PCI w temacie balkonów zachęcamy do lektury broszury: "Systemowe rozwiązania dla balkonów i logii". Teoria i opis produktów uzupełniaja liczne rysunki techniczne rozwiązań. Wiedza teoretyczna to tylko wstęp, dlatego zachęcamy do kontaktu, jesli potrzebują Państwo szkolenia on-line w temacie napraw balkonów. Nasi Technicy z wieloletnią praktyką mogą zdalnie omówić każde problemy związane z balkonami i zaproponować rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z broszurą!

Broszura
Broszura: Systemy klejenia okładzin ceramicznych, szklanych i kamiennych.

Zaktualizowana broszura prezentuje systemy PCI do klejenia okładzin ceramicznych, szklanych i kamiennych. W broszurze są przedstawione przekroje systemów a także ich wyczerpujący opis - od gruntowania po wykończenie. Na każdym etapie są zastosowane produkty PCI. Różnorodność systemu pozwoli dobrac idealne rozwiązanie dla każdej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się broszurą!

 

Broszura

PCI Polska – dla profesjonalnej branży budowlanej

Marka PCI to innowacyjność, skuteczność, kompleksowa obsługa

i doskonała jakość od ponad 60 lat. Jako producent chemii budowlanej, nasza spółka ma nie tylko doświadczenie w branży budowlanej od dziesięcioleci, ale także siłę i wydajność firmy międzynarodowej. Naszym celem jest tworzenie rozwiązań budowlanych najwyższej jakości!

Najwyższej klasy produkty i inteligentne rozwiązania systemowe

Jakość produktów PCI wynika z wydajnego, dynamicznego i zorientowanego na cel procesu wytwarzania. Produkty PCI są opracowywane z uwzględnieniem specjalnych właściwości, takich jak  możliwość ich stosowania przez cały rok, szybkie nanoszenie dla zapewnienia efektywnego postępu pracy i dogodną obróbkę, co skutkuje uzyskaniem wyraźnych korzyści zarówno dla wykonawców, jak i inwestorów.

Nasze rozwiązania systemowe perfekcyjnie łączą ze sobą zharmonizowane i wyselekcjonowane produkty, oferując prawdziwą wartość dodaną dla wszystkich grup docelowych, które wybrały markę PCI. Starannie zaprojektowane, z odpowiednio dobranymi recepturami oraz nieustannie testowane systemy, przekonują licznych klientów, stawiających na pewność i bezpieczeństwo.

Wszechstronna oferta, dostosowana do indywidualnych potrzeb

Doradztwo PCI obejmuje nie tylko wysokiej jakości asortyment, ale także wiele różnego rodzaju usług. Umożliwia skorzystanie z  wygodnego kalkulatora zużycia lub przydatnej wyszukiwarki dystrybutorów PCI, która ułatwia szybkie znalezienie lokalnego sprzedawcy produktów PCI. Pozwala również na kontakt z regionalnym doradcą techniczno-handlowym PCI, który oferuje swoją, popartą doświadczeniem, wiedzę.