Indywidualne projektowanie przestrzeni życiowej

Indywidualność to trend we wszystkich dziedzinach życia. Zamiast rozwiązań standardowych króluje różnorodność. Również w każdym detalu naszej przestrzeni życiowej. Istotnym elementem jest fuga. Jej kolor ma ogromny wpływ na efekt naszych płytek oraz na cały design pomieszczenia.

PCI Durapox® Premium Multicolor daje maksymalną swobodę kształtowania przestrzeni. Nasza zaprawa do fugowania w setkach kolorów – dla każdej płytki odpowiedni kolor, dla każdego pomieszczenia pożądany design. Aby projektowanie było wygodne i zajmowało jak najmniej czasu, do dyspozycji jest urządzenie PCI Colorcatch Nano. Narzędzie to pomaga łatwo, szybko i pewnie wybrać odpowiedni kolor: Z precyzją mierzy kolor powierzchni gładkich, strukturalnych i wzorzystych, a następnie w ułamku sekundy wizualizuje harmonijne połączenie kolorów. PCI Colorcatch Nano w połączeniu z aplikacją PCI-App MULTICOLOR dostarczają indywidualnych i przekonujących rozwiązań w zakresie indywidualnego kształtowania przestrzeni życiowych.

Kolor fugi określa projekt pomieszczenia

Doświadcz efektu zróżnicowanych kolorów fug do płytek. Kliknij na nasze przykłady i pozwól się zachwycić: ta sama nawierzchnia, całkowicie inny wygląd. Fugi – dostosowane do płytek – pozwalają na nadać wnętrzu spokojny i jednorodny charakter. Delikatnie różniące się odcienie koloru fugi i płytki porządkują i ożywiają powierzchnię. Mocno kontrastujące kolory fug podkreślają charakter koloru płytek albo łagodzą go.

Do każdej płytki odpowiednia fuga, dla każdej przestrzeni pożądany projekt.

Z PCI Durapox® Premium Multicolor i PCI Colorcatch Nano.

Fugi – kwestia gustu

Porównujemy fugi do przypraw i ziół. Dlaczego? Profesjonalni kucharze wnoszą harmonię i zaskakujące kompozycje smakowe na talerz, łącząc po mistrzowsku różne składniki, podkreślając najdrobniejsze niuanse smakowe przyprawami i ziołami. Tak jak przyprawy i zioła nadają smak potrawom, tak kolor fugi określa design podłóg i pomieszczeń. 
Czerp pełną garścią – i znajdź z PCI Durapox® Premium Multicolor odpowiedni odcień koloru. Według swojego gustu. Wypróbuj nas!