• BASF - We create chemistry

  Marka PCI należąca do firmy BASF, wiodącego koncernu chemicznego na świecie, to przede wszystkim synonim najwyższej jakości oraz innowacyjności.

   

  Od początku swego istnienia firma PCI wyróżnia się w obszarze rozwoju nowych technologii i ich zastosowaniu, a co za tym idzie jest w stanie tworzyć rewolucyjne rozwiązania dla budownictwa. Nieustanny rozwój oferty o produkty nowej generacji, a także wymiana doświadczeń i wiedzy z naszymi klientami, pozwala nam dostosować portfolio produktowe do potrzeb i wymogów rynku.

 • Wizerunek firmy

  Marka PCI to innowacyjność i jakość. Od momentu powstania firma PCI wyróżnia się w obszarze rozwoju nowych technologii i zastosowań, a tym samym w opracowywaniu rewolucyjnych produktów.
   

  Czytaj więcej
  BASF Polska

  BASF Polska Dział Chemii Budowlanej zlokalizowany w Śremie to jeden z 7 działów spółki BASF Polska z siedzibą w Warszawie.

  Czytaj więcej
  Historia

  Możemy pochwalić się ponad 60-cio letnim doświadczeniem jako czołowy producent wyrobów chemii budowlanej. Opracowujemy i produkujemy wysokiej jakości systemy płytkarskie, izolacji obiektowych, naprawcze, ociepleniowe, renowacyjne, posadzkowe i brukarskie. Oferujemy indywidualne rozwiązania dla budynków nowych oraz wymagających renowacji, zgodne z mottem "niezawodność, innowacyjność, użyteczność i jakość".

  Czytaj więcej
  Zrównoważony rozwój

  Zrównoważony rozwój od wielu lat jest kluczowym elementem strategii korporacyjnej PCI. Priorytetem jest opracowywanie nowych produktów wykorzystując kompatybilne ze środowiskiem surowce.

  Czytaj więcej