Velg en region og språk

BASF - We create chemistry

Marka PCI należąca do firmy BASF, wiodącego koncernu chemicznego na świecie, to przede wszystkim synonim najwyższej jakości oraz innowacyjności.

Od początku swego istnienia firma PCI wyróżnia się w obszarze rozwoju nowych technologii i ich zastosowaniu, a co za tym idzie jest w stanie tworzyć rewolucyjne rozwiązania dla budownictwa. Nieustanny rozwój oferty  o produkty nowej generacji, a także wymiana doświadczeń i wiedzy z naszymi klientami, pozwala nam dostosować portfolio produktowe do potrzeb i wymogów rynku.

Wizerunek firmy

Marka PCI to innowacyjność i jakość. Od momentu powstania firma PCI wyróżnia się w obszarze rozwoju nowych technologii i zastosowań, a tym samym w opracowywaniu rewolucyjnych produktów.

Czytaj więcej

BASF Polska

BASF Polska Dział Chemii Budowlanej zlokalizowany w Śremie to jeden z 7 działów spółki BASF Polska z siedzibą w Warszawie.

Czytaj więcej

Historia

Możemy pochwalić się ponad 60-cio letnim doświadczeniem jako czołowy producent wyrobów chemii budowlanej. Opracowujemy i produkujemy wysokiej jakości systemy płytkarskie, izolacji obiektowych, naprawcze, ociepleniowe, renowacyjne, posadzkowe i brukarskie. Oferujemy indywidualne rozwiązania dla budynków nowych oraz wymagających renowacji, zgodne z mottem "niezawodność, innowacyjność, użyteczność i jakość".

Czytaj więcej

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój od wielu lat jest kluczowym elementem strategii korporacyjnej PCI. Priorytetem jest opracowywanie nowych produktów wykorzystując kompatybilne ze środowiskiem surowce.

Czytaj więcej