• Zapraszamy na bezpłatne szkolenia on-line Ochrona antykorozyjna i naprawy balkonów w Spółdzielniach Mieszkaniowych

  Szanowni Państwo,

   

  zapraszamy na bezpłatne szkolenia on-line, gdzie przedstawimy naszą technologię napraw balkonów.

  Terminy szkoleń
 • Nieograniczona swoboda aranżacji! Szeroki wybór kolorów fug dzięki aplikacji i urządzeniu PCI Colorcatch!

  Teraz w szybki i prosty sposób możesz dobrać kolor fugi do wybranej płytki. Dzięki temu nie ma ograniczeń, aby zaprojektować wymarzoną kuchnię czy łazienkę.

  Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie daje system PCI Durapox® Premium Multicolor!

  Więcej informacji
 • Kompletny system PCI do układania płytek Nowa broszura

  Wszystko co jest potrzebne do układania płytek - w jednej przejrzystej broszurze. Produkty PCI od gruntu po fugę, to sprawny postęp prac glazurniczych, a co najważniejsze - trwałe rozwiązanie na lata.

  Broszura
 • PCI Durapox® Premium Harmony Rozwiązanie PCI dla wielobarwnej mozaiki

  Nowa żywiczna fuga PCI Durapox® Premium Harmony pozwala wydobyć wielobarwnośc kolorowej mozaiki. Łatwa aplikacja i efektowne wykończenie! Zaprszamy do zapoznania się z broszurą.

  Broszura
 • Bezpłatny audyt balkonów! Ocena techniczna i zaproponowanie rozwiązania

  Pragniemy Państwu zaproponować wsparcie przy rozwiązywaniu problemów z balkonami. Szczegóły i zapisy na bezpłatny audyt: Paweł Wierzchowski, tel. 795 432 354, mail: pawel.wierzchowski@pci-group.eu

  Zgłoszenie
Problem z balkonem? PCI ma rozwiązanie!

Czy mamy do czynienia z  wykonaniem nowego balkonu lub gdy stoimy przed wyzwaniem aby naprawić juz istniejący, można liczyć na Systemowe rozwiązania PCI dla balkonów. Produkty PCI zostaly sprawdzone w remontach balkonów na kazdym etapie.Teoria i opis produktów uzupełniaja liczne rysunki techniczne rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z broszurą!

Broszura
Broszura: Systemy klejenia okładzin ceramicznych, szklanych i kamiennych.

Zaktualizowana broszura prezentuje systemy PCI do klejenia okładzin ceramicznych, szklanych i kamiennych. W broszurze są przedstawione przekroje systemów a także ich wyczerpujący opis - od gruntowania po wykończenie. Na każdym etapie są zastosowane produkty PCI. Różnorodność systemu pozwoli dobrac idealne rozwiązanie dla każdej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się broszurą!

 

Broszura
PCI Durapox® Premium Multicolor - fuga w kolorze takim jak chcesz!
Artykuł prasowy
Broszura
PCI Durapox® Premium Multicolor - dowiedz się więcej
Broszura
PCI Seccoral® 1 K - Nowa receptura - nowy komfort w uszczelnianiu
Broszura

PCI Polska – dla profesjonalnej branży budowlanej

Marka PCI to innowacyjność, skuteczność, kompleksowa obsługa

i doskonała jakość od ponad 70 lat. Jako producent chemii budowlanej, nasza spółka ma nie tylko doświadczenie w branży budowlanej od dziesięcioleci, ale także siłę i wydajność firmy międzynarodowej. Naszym celem jest tworzenie rozwiązań budowlanych najwyższej jakości!

Najwyższej klasy produkty i inteligentne rozwiązania systemowe

Jakość produktów PCI wynika z wydajnego, dynamicznego i zorientowanego na cel procesu wytwarzania. Produkty PCI są opracowywane z uwzględnieniem specjalnych właściwości, takich jak  możliwość ich stosowania przez cały rok, szybkie nanoszenie dla zapewnienia efektywnego postępu pracy i dogodną obróbkę, co skutkuje uzyskaniem wyraźnych korzyści zarówno dla wykonawców, jak i inwestorów.

Nasze rozwiązania systemowe perfekcyjnie łączą ze sobą zharmonizowane i wyselekcjonowane produkty, oferując prawdziwą wartość dodaną dla wszystkich grup docelowych, które wybrały markę PCI. Starannie zaprojektowane, z odpowiednio dobranymi recepturami oraz nieustannie testowane systemy, przekonują licznych klientów, stawiających na pewność i bezpieczeństwo.

Wszechstronna oferta, dostosowana do indywidualnych potrzeb

Doradztwo PCI obejmuje nie tylko wysokiej jakości asortyment, ale także wiele różnego rodzaju usług. Umożliwia skorzystanie z  wygodnego kalkulatora zużycia lub przydatnej wyszukiwarki dystrybutorów PCI, która ułatwia szybkie znalezienie lokalnego sprzedawcy produktów PCI. Pozwala również na kontakt z regionalnym doradcą techniczno-handlowym PCI, który oferuje swoją, popartą doświadczeniem, wiedzę.