Stopka 

Sika Poland Sp. z o.o.
Karczunkowska 89
02-871 Warszawa
Polska

Tel. +48 606 102 281
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Design, Konzept & Programmierung:
copyright


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.zwetschke.de


Haftungsausschluss

PCI Augsburg GmbH działa jako dostawcy odpowiedzialnego za " własne treści" , który został opublikowany na tej stronie . Jest to zgodne z § 8 TDG ( Teledienstgesetz , ustawaniemiecka Teleservices ) . Mimo, że cała zawartość dokładnie sprawdzane i regularnie aktualizowane , nie ma gwarancjikompletności, dokładności i terminowości . PCI Augsburg GmbH nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty wynikające z korzystania z takich treści .

Zawartość niestandardowych należy odróżnić od odniesienia ( "linki" ) ,zawartość oferowana przez innych dostawców . Poprzez te odnośniki są dostępne PCI Augsburg GmbH " zawartość obcych ", który scharakteryzowano następująco : [Link zewnętrzny ] . Odniesienia do zaoferowania PCI Augsburg GmbH podejście do korzystania z treści ( § 9 ustawy o niemieckie Teleservices ) . PCI Augsburg GmbH nie ponosi odpowiedzialności za "obcego" treści tego typu , protožespolečnost nie stosuje się do przekazywania informacji , nie wybrać odbiorcę informacji i nie wybiera oraz nie modyfikuje informacji przekazanych . Krótkie , automatyczne inscenizacja " informacja ", ponieważtarcza lubwybrana metoda połączenia nie jest realizowany albo PCI Augsburg GmbH , co oznacza, że sklepy nie ponosi odpowiedzialności za zawartość zewnętrznych .

" Linki " zawsze są odniesienia do " życia " (dynamiczne) strony osób trzecich . PCI Augsburg GmbH z pewnością kontrolowany treści obcego , najpierw sprawdza, czy nie ma odpowiedzialności cywilnej lub karnej , ale nie jest zobowiązany do sprawdzenia się z treścią ofert i stale monitorować ewentualne zmiany , które mogą skutkować odpowiedzialnością . Tylko w przypadku,Spółka może ustalić , czy ktoś inny zwraca uwagę žekonkrétní ofertę , że odwołują się do , prowadzić do odpowiedzialności cywilnej lub karnej , budeodkaz usunięte , tzn. zakładając , że jest to technicznie możliwe i uzasadnione . Włamań z innych serwerów na stronie internetowej PCI Augsburg GmbH może spowodować ofercie karnego lub nielegalnych . To nie ma wpływu na wykonalność techniczną i zasadności .Jegliche in Verbindung mit der Website oder deren Benutzung auftretenden Rechtsansprüche oder Prozesse unterliegen der Auslegung der Gesetze der Bundesrepublik Deutschland, mit Ausnahme der Regelungen des Internationalen Privatrechts.